Henna rzęs i brwi

Jak w sposób naturalny, nienachalny podkreślić piękno swoich rzęs i brwi? To pytanie zadaje sobie wiele pań. Okazuje się, że to wcale nie takie trudne. Przyda się henna, barwik, który w kosmetyce wykorzystywany jest konsekwentnie od tysięcy lat. Początkowo henna używana był do podkreślania urody na Bliskim Dalekim Wschodzie. Obecnie także i u nas henna stosowana jest powszechnie.

Przyciemnianie rzęs i brwi henną należy do bardzo popularnych zabiegów kosmetycznych. Nie mogłoby go zabraknąć także i w naszej aktualnej ofercie. Zachęcamy do przestudiowania naszej oferty.

Henna rzęs i brwi – popularny zabieg kosmetyczny

Nie da się zaprzeczyć, że henna brwi i rzęs jest obecnie bardzo popularnym zabiegiem kosmetycznym. W tym w zasadzie nie ma nic zaskakującego. Nie zapominajmy o tym, że gęste ciemne rzęsy oraz wyraźnie zarysowane brwi to powód do dumy wielu pań. Zabieg nakładania henny nie trwa długo, dla klientki jest w stu procentach komfortowy. Już po kilkunastu minutach można cieszyć się efektem.

Co istotne, efekt przyciemnienia utrzymuje się nawet kilka tygodni. Trzeba przyznać, że henna brwi to niezwykła wygoda. Prze 3-4 tygodnie po zabiegu nie ma potrzeby dodatkowego podkreślania brwi za pomocą środków do makijażu. To na pewno ucieszy wiele pań, dl których makijaż brwi był dotychczas codzienności. Henna to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych pań, które z natury mają jasną oprawę oczu. Zabieg henny pozwoli na wyraźne upiększenie tej okolicy.

Henna rzęs i brwi – liczy się profesjonalizm

Zasadniczo henna brwi i rzęs nie jest zabiegiem zbyt skomplikowanym. Jednak dobrze by było udać się do profesjonalnego salonu kosmetycznego. Tylko wtedy mamy pewność, że henna zostanie nałożona precyzyjnie, będzie trzymana optymalnie długo, a wybrany odcień faktycznie będzie pasował do naszego typu urody. Szybkie upiększenie okolic oczu!

Comments are closed.