Contour Studio - Makijaż permanentny brwi

Contour Studio – Makijaż permanentny brwi
Ewy kategoria
Ewy pełny opis

Każda z nas jest piękna, a najpiękniejszym makijażem jest uśmiech. To prawda znana nie od dziś, jednak zazwyczaj lubimy podkreślać swoje naturalne atuty, a ukryć przed światem to, czego w swoim wyglądzie nie lubimy. Codzienne tworzenie makijażu jest niestety czasochłonne i wymaga cierpliwości i precyzji, co w dzisiejszym zabieganym świecie staje się nie lada wyzwaniem.

Naprzeciw naszym potrzebom wychodzi jednak kosmetologia estetyczna z wachlarzem usług, które sprawią, że życie stanie się prostsze. Możesz ułatwić sobie poranną rutynę decydując się na makijaż permanentny, który w ostatnich latach stał się niezwykle popularny, a dziedzina pigmentacji znacznie się rozwinęła.

Techniki, jakie wykorzystujemy w Contour Studio pozwalają na osiągnięcie niezwykle naturalnych efektów, a specjaliści, których makijaż jest prawdziwą pasją, sprawią, że nie tylko poczujesz się piękna, lecz także zrelaksujesz się. Dysponujemy sprzętem i bezpiecznymi barwnikami najnowszej generacji, dzięki czemu ryzyko związane z zabiegami praktycznie nie istnieje.

Ewy numer telefonu
713072080
Ewy Regon
020606738
Ewy NIP
8971634131
Ewy adres siedziby
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław