Dentysta w Centrum Nadent Wrocław

Dentysta w Centrum Nadent Wrocław
Ewy kategoria
Ewy pełny opis

Centrum Stomatologiczne NADENT jest profesjonalną kliniką oferującą kompleksowe usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Siedziba centrum mieści się we Wrocławiu przy ul. Sienkiewicza i jest otwarta dla klientów od poniedziałku do soboty włącznie.

Wieloletnie doświadczenie pracujących w ośrodku specjalistów stomatologicznych oraz ich współpraca z lekarzami różnych dziedzin stomatologii, gwarantują pacjentom najwyższą jakość usług i całościowe leczenie problemów uzębienia dostosowane do konkretnych potrzeb i wymagających przypadków.

W centrum znajduje się nowocześnie wyposaży gabinet i pracownia RTG, dzięki której na miejscu możliwe jest wykonanie zdjęć i postawienie szybkiej diagnozy pozwalającej na natychmiastowe rozpoczęcie leczenia. Wszystkie zabiegi wykonywane są bezboleśnie, dzięki miejscowemu znieczuleniu i bezstresowej atmosferze.

Centrum posiada umowę z NFZ, więc na wizytę stomatologiczną można umówić się zarówno prywatnie, w godzinach pracy gabinetu lub bezpłatnie, na posiadane w NFZ ubezpieczenie.

Ewy strona WWW
Ewy numer telefonu
713281222
Ewy Regon
932225996
Ewy NIP
8942597456
Ewy adres siedziby
ul. Henryka Sienkiewicza 116/2 50-347 Wrocław