Dentysta w Centrum Stomatologicznym Nadent Wrocław

Dentysta w Centrum Stomatologicznym Nadent Wrocław
Ewy kategoria
Ewy pełny opis

Klinika stomatologiczna NADENT z Wrocławia zaprasza do zapisania się na wizytę. Jeżeli szukacie miejsca, gdzie nie tylko zostaniecie potraktowani z szacunkiem, ale z wyrozumiałością, to koniecznie musicie się do nas zgłaszać. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, których zadaniem jest dbanie o wysoką jakość obsługi. Zachęcamy do skorzystania z kompleksowej diagnostyki. To na jej podstawie lekarze będą mogli dobrać odpowiednie formy leczenia zębów.

Dentysta Wrocław w Centrum Stomatologicznym Nadent

Zajmujemy się oferowaniem takich usług, jak stomatologia zachowawcza, estetyczna, leczenie kanałowe ze znieczuleniem (jeżeli będzie taka potrzeba). Wśród naszych specjalistów znajduje się ortodonta, który zadba o estetyczny wygląd Waszych zębów.

W naszych gabinetach zajmujemy się także oferowaniem takich usług, jak protetyka, implantologia, chirurgia stomatologiczna. Bądźcie pewni, że podczas wizyt w naszym centrum stomatologii, nie będziecie musieli się niczego obawiać. Na wizytę w gabinecie możecie umówić się u nas, dzwoniąc pod nasz numer telefonu.

Centrum Stomatologiczne Nadent

Ewy strona WWW
Ewy numer telefonu
713281222
Ewy Regon
932225996
Ewy NIP
8942597456
Ewy adres siedziby
ul. Henryka Sienkiewicza 116/2 50-347 Wrocław
  • Dentysta w Centrum Stomatologicznym Nadent Wrocław