Ego Progres Wrocław – psychoterapia, terapia uzależnień

Ego Progres Wrocław – psychoterapia, terapia uzależnień
Ewy kategoria
Ewy pełny opis

Jeśli jesteś mieszkańcem Wrocławia lub okolic i dopadły Cię problemy o podłożu psychicznym to skontaktuj się niezwłocznie z naszą Poradnią Psychologiczną o nazwie Ego Progres. Znajdziesz nas we Wrocławiu na Placu Solnym 13/52 oraz przy ulicy Szajnochy 4. Co mamy Ci do zaproponowania? Otóż jest to między innymi pomoc ze strony specjalisty jakim jest psycholog a także seksuolog.

Psycholog Paulina Pacia - poradnia Ego Progres Wrocław

Jeśli wspólnie ze współmałżonkiem lub też partnerem borykacie się z problemami w Waszym związku, zapraszamy również serdecznie do nas. Istnieje możliwość skorzystania z psychoterapii par. W przypadku gdy Twoim problemem jest samotność lub też nie radzenie sobie z problemami dnia codziennego, oferujemy Ci psychoterapię indywidualną. Służymy też pomocą w przypadku uzależnień na przykład od alkoholu, pracy czy też hazardu.

Psycholog Anna Madej- poradnia Ego Progres Wrocław

Nasz zespół składa się ze znakomicie wyedukowanych specjalistów jakimi są psychologowie, psychoterapeuci czy też specjaliści z dziedziny seksuologii. Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółów dotyczących naszej propozycji to odwiedź stronę internetową poradni lub też skorzystaj z kontaktu telefonicznego dzwoniąc pod numer +48 728 173 546 . Gorąco zapraszamy, wspólnie rozwiążemy Twój problem!

Poradnia Psychologiczna Ego Progres

Ewy numer telefonu
728173546
Ewy Regon
385774306
Ewy NIP
8971877218
Ewy adres siedziby
pl. Solny 13/52 50-061 Wrocław
  • Ego Progres Wrocław – psychoterapia, terapia uzależnień
  • Ego Progres Wrocław – psychoterapia, terapia uzależnień

Comments are closed.