Lekarz psychiatra w Klinice Zdrowego Umysłu Wrocław

Lekarz psychiatra w Klinice Zdrowego Umysłu Wrocław
Ewy kategoria
Ewy pełny opis

Klinika Zdrowego Umysłu świadczy usługi w zakresie psychoterapii i pomocy psychologicznej. Terapia odbywa się w nurcie psychodynamicznym, w którym kładzie się nacisk na indywidualne podejście. Zatrudnieni w firmie specjaliści podejmują się pracy nad wieloma rodzajami problemów związanych z codziennym funkcjonowaniem.

Są to między innymi depresja, różnego rodzaju nerwice i zachowania destrukcyjne, takie jak niekontrolowana agresja. Prowadzą też terapię osób cierpiących na różnego rodzaju lęki. Problemy te mogą dotykać także dzieci. Klinika Zdrowego Umysłu oferuje wsparcie psychologa wyspecjalizowanego w terapii najmłodszych. Praca z dziećmi w tym przypadku uzupełniana jest o konsultacje z rodzicami.

Usługi firmy obejmują też pomoc psychiatry, który zajmuje się leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych, również przy pomocy farmakoterapii. W celu skorzystania z oferty placówki należy zarejestrować się przez stronę internetową lub skontaktować telefonicznie poprzez numer podany w zakładce z kontaktami.

Ewy numer telefonu
530545002
Ewy Regon
021409951
Ewy NIP
8971708697
Ewy adres siedziby
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław