Poradnia Kardiologiczna Dla Serca – leczenie wad zastawkowych

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca – leczenie wad zastawkowych
Ewy kategoria:
Ewy nazwa: Poradnia Kardiologiczna Dla Serca – leczenie wad zastawkowych
Ewy pełny opis:

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca to placówka, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie szeroko pojętej kardiologii.

W obecnych czasach problemy z sercem, czy też układem krążenia nie stanowią wyłącznie problemów osób starszych, lecz coraz częściej dotykają osób młodszych. Stres, długie godziny pracy w korporacjach, używki typu alkohol, czy papierosy lub też nieprzespane noce sprawiają, że niezwykle ważna staje się profilaktyka. Dziedzina kardiologii nieustannie się rozwija i dostosowuje do obecnych potrzeb, aby szybciej wykrywać wady w funkcjonowaniu serca i móc nieść skuteczną pomoc osobom tego potrzebującym.

Badania kardiologiczne wykonywane profilaktyczne przez Poradnię Kardiologiczną Dla Serca to rzetelnie i fachowo wykonana usługa, która pozwala chronić zdrowie i cieszyć się życiem jak najdłużej. Poradnia oferuje i służy pomocą w zakresie diagnostyki, konsultacji i wdrożenia leczenia, w tym leczenia wad zastawkowych. Konsultacja w Poradni Kardiologicznej Dla Serca polecana jest przede wszystkim osobom po wypisie że szpitala, przed zabiegiem oraz.dla kobiet w ciąży. W ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług.

Ewy numer telefonu: 713726164
Ewy Regon: 022203944
Ewy NIP: 6131421573
Ewy adres siedziby: ul. Kamieńskiego 225/1U 51-124 Wrocław

Comments are closed.