Poradnia Proterapeutica Wrocław – konsultacje psychologa

Poradnia Proterapeutica Wrocław – konsultacje psychologa
Ewy kategoria:
Ewy nazwa: Poradnia Proterapeutica Wrocław – konsultacje psychologa
Ewy pełny opis:

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica we Wrocławiu, założona i prowadzona przez dwie siostry, oferuje profesjonalną pomoc pacjentom w każdym wieku. Pod jednym adresem znajdziemy tu bowiem wszystkich specjalistów, czyli: psychiatrę, psychologa, terapeutę oraz logopedę. Są to doświadczeni lekarze posiadający wieloletni staż i pracujący w podejściu psychodynamicznym. Ciągle się też dokształcają pogłębiając swoją wiedzę podczas certyfikowanych szkoleń.

Proterapeutica oferuje między innymi wszelkiego rodzaju psychoterapię, tak indywidualną, jak i przeznaczoną dla par i małżeństw. Pod tym względem zajmuje się również dziećmi i młodzieżą. Poradnia prowadzi również leczenie i konsultacje psychiatryczne oraz logopedyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dla wygody pacjentów z zagranicy lub tych, którzy nie mogą dotrzeć na miejsce pomoc psychologiczna może być udzielana również online, np. przez Skype. W grę wchodzą też wizyty domowe. Rejestracja czynna jest przez całą dobę. Oprócz kontaktu telefonicznego możliwe jest wysyłanie maili.

Ewy numer telefonu: 663875291
Ewy Regon: 362700702
Ewy NIP: 8961399071
Ewy adres siedziby: ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław

Comments are closed.