Salon Tatuażu Omerta Tattoo we Wrocławiu

Salon Tatuażu Omerta Tattoo we Wrocławiu
Ewy kategoria
Ewy pełny opis

Jeśli Twoim marzeniem jest, aby na Twoim ciele pojawił się oryginalny, niepowtarzalny tatuaż to nie zwlekaj, tylko jeśli jesteś mieszkańcem Wrocławia lub jego okolic odwiedź takie miejsce jak Studio Tatuażu Omerta Tatoo. Firma ta z dużym powodzeniem funkcjonuje już na rynku od 6 lat i od samego początku zamysłem twórców było tworzenie indywidualnych i dopasowanych do potrzeb klientów tatuaży.

tatuaże Wrocław

Tatuaż wykonany w Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław fot.1

W związku z tym że Studio Tatuaży zatrudnia doskonałych specjalistów z tej dziedziny, bacznie obserwują oni najnowsze światowe trendy i podążają za nimi. Twój rysunek na skórze wykonany w tym miejscu będzie jedyny i niepowtarzalny, a nie banalny i powtarzany już setki razy.

tatuaże Wrocław

Tatuaż wykonany w Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław fot.2

Omerta Tatoo jest wielokrotnym laureatem prestiżowych nagród w kategorii na przykład tatuaż duży kolorowy, czarno-biały i wiele innych. Dzięki skorzystaniu z usług powyższego studia możesz na swoim ciele uwiecznić kawałek historii z Twojego życia bardzo dla Ciebie ważny, czyli chociażby narodziny dziecka lub odniesiony sukces sportowy. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na stronie internetowej salonu.

Studio Tatuażu Omerta Tattoo

Ewy strona WWW
Ewy numer telefonu
531091095
Ewy Regon
021549646
Ewy NIP
8992414765
Ewy adres siedziby
ul.Tadeusza Kościuszki 33/1 50-011 Wrocław
  • Salon Tatuażu Omerta Tattoo we Wrocławiu
  • Salon Tatuażu Omerta Tattoo we Wrocławiu