Soft Skin Dermaclinic Medycyna Estetyczna Wrocław

Soft Skin Dermaclinic Medycyna Estetyczna Wrocław
Ewy kategoria:
Ewy pełny opis:

Soft Skin to klinika, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Została stworzona z myślą o osobach, które nie mogą uporać się z problemami skórnymi, zaczynając od tych małych kończąc na tych poważnych i wpływających na komfort życia.

Założycielką kliniki jest dr Elżbieta Wojtowicz-Prus, która z pasją i misją od lat pomaga pacjentom w kwestiach dermatologicznych. Wspiera ją zespół doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, dermatologów, chirurgów i kosmetologów. Im wszystkim przyświeca myśl, że dbając o naszą urodę musimy przede wszystkim pamiętać o zdrowiu. Lekarze Soft Skin gwarantują widoczne efekty leczenia, ale także bezpieczeństwo działań.

W zakresie dermatologii klinika oferuje leczenie wszystkich problemów skórnych takich jak na przykład: łuszczyca, trądzik, bielactwo czy nowotwory skóry. Natomiast usługi medycyny estetycznej to m. in.: mezoterapia, peeling medyczny, zabiegi laserowe, lifting, kwas hialuronowy czy botoks. Wszystkie zabiegi są wykonywane po to by dbać o skórę na zewnątrz i od środka, by leczyć i pielęgnować.

Ewy numer telefonu:
512822207
Ewy Regon:
021847160
Ewy NIP:
7532154115
Ewy adres siedziby:
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław

Comments are closed.