Trusty Jan Nesterowicz – opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Warszawa

Trusty Jan Nesterowicz – opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Warszawa
Ewy kategoria:
Ewy nazwa:
Trusty Jan Nesterowicz – opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Warszawa
Ewy pełny opis:

Firma Trusty to zespół specjalistów, którzy zajmują się osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania. Doświadczenie, kwalifikacje i uczciwość pracy, a także zrozumienie tego, że osoby starsze potrzebują rozmowy, odwiedzin i wspólnie spędzanego czasu, wyróżnia firmę na tle innych i sprawia, że dzieci i wnukowie mogą czuć się bezpiecznie, powierzając im opiekę nad swoimi bliskimi.

W ramach swoje oferty Trusty umożliwia ośmiogodzinną opiekę nad seniorem lub opiekę całodobową, w zależności od potrzeb, jakie wykazuje zarówno senior jak i jego dzieci. Misją firmy jest uprzyjemnienie czasu, jaki osoby starsze zwykle spędzają samotnie, doglądanie ich potrzeb, sprawdzanie czy wszystko jest w porządku, pomoc w terapii, ale i przygotowanie posiłku czy wspólny spacer i wyjście na zakupy.

Wszystko to, czego potrzebuje senior do miłego spędzania dnia i dobrego samopoczucia. Specjaliści Trusty wiedzą, że mimo najszczerszych chęci, rodzina nie zawsze może dać seniorem tyle czasu, ile trzeba, więc skutecznie uzupełniają brakującą lukę.

Trusty Jan Nesterowicz

Ewy numer telefonu:
570333373
Ewy Regon:
364998539
Ewy NIP:
8992676608
Ewy adres siedziby:
ul. Chmielna 34 00-020 Warszawa
  • Trusty Jan Nesterowicz – opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Warszawa

Comments are closed.