Pedicure tradycyjny

Buty bez palców, sandałki, klapki itd. – takie obuwie jest bardzo chętnie noszone w gorących letnich miesiącach. Jest ono wygodne i przewiewne, ma jednak ten drobny mankament, że ujawnia wszystkie zaniedbania w rejonie stóp. Jeśli nasze letnie stylizacje mają robić dobre wrażenie, trzeba zadbać i o to, by stopy prezentowały się, jak należy.

Połamane, nierówne paznokcie, popękane pięty – takie problemy można ukryć od jesieni do wiosny. Latem jednak, jeśli stopy w sandałkach mają sie dobrze prezentować, musimy koniecznie zadbać o odpowiednią prezencję stóp.

Pedicure tradycyjny – bardzo popularny zabieg

Osoby, które chciałyby odpocząć do dość żmudnej samodzielnej pielęgnacji stóp, powinny pomyśleć o skorzystaniu z zabiegu pedicure’u w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Pedicure tradycyjny to bardzo popularny zabieg, który pozytywnie wpływa na wygląd oraz kondycję naszych stóp. Zabieg zaczyna się wymoczeniem stóp w wodzie mydlanej, co może zmiękczyć skórki wokół paznokci. Kolejnym krokiem jest nadanie odpowiedniego kształtu płytce paznokcia. Potem odsuwa sie skórki i wycina je. Później można pomalować paznokcie klientki na wybrany przez nią kolor. Na sam koniec zabiegu nakłada się specjalny preparat odżywczo-nawilżający na stopy. Dobrze przeprowadzony pedicure tradycyjny to przyjemność dla klientki, bezpośrednio po zabiegu stopy prezentują się o wiele lepiej.

Pedicure tradycyjny – nowoczesne lakiery

Pedicure tradycyjny kończy się w ten sposób, że malowane są paznokcie. W tym momencie można wybrać praktycznie każdy kolor – od bardzo klasycznych po rzucające się w oczy, intensywne odcienie, które są najchętniej wybierane właśnie latem. Także i przychodząc na pedicure tradycyjny, mogą Panie zdecydować sie na różne wersje kolorystyczne. Nie ma znaczenia, czy wybiorą Panie french pedicure czy może jakąś bardziej intensywną kolorystycznie wersję, zawsze mogą Panie oczekiwać starannego wykończenia każdego paznokcia. Nieodmiennie stawiamy na wysokiej jakości lakiery, które dobrze trzymają się na płytce paznokciowej, nie odpryskują i są odporne na uszkodzenia. Oczywiście stosujemy także specjalne utwardzacze, które wydłużają efekt zabiegu.

Pedicure tradycyjny – nowe trendy

Mamy nadzieję, że nasza oferta z zakresu pedicure’u tradycyjnego będzie dla Pań atrakcyjna. Ze swej strony pragniemy zapewnić jeszcze, że zawsze staramy się nadążać za najnowszymi trendami. Stąd też możemy zaoferować malowanie paznokci zarówno w klasycznym, jak i awangardowym stylu. W grę wchodzą lakiery o bardzo różnej kolorystyce, a także malowanie paznokci w modne wzorki. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na ten temat. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeśli nasunęły sie Paniom jakiekolwiek pytania o tradycyjny pedicure.

Comments are closed.