Wyciskarka wolnoobrotowa Sapir – Lepsza od sokowirówki!

wyciskarka sapirPoszukujesz urządzenia wielofunkcyjnego, które w znaczący sposób ułatwi codzienną pracę w kuchni oraz przygotowywanie posiłków? Chciałbyś za sprawą jednego urządzenia połączyć funkcje wyciskarki, szatkownicy oraz maszynki do mięsa? Rozwiązaniem dla Twoich potrzeb będzie wyciskarka wolnoobrotowa 7 w 1 Sapir SP-1160-N. To rewolucyjne urządzenie pozwoli na zminimalizowanie przyrządów kuchennych i pozwoli na znacznie szybsze i wygodniejsze przygotowywanie posiłków.

Do czego można wykorzystać wyciskarkę Sapir SP-1160-N?

  • Do wyciskania soków z owoców oraz warzyw, w tym również warzyw liściastych

  • do szatkowania i krojenia warzyw oraz owoców

  • do przygotowywania makaronu typu spaghetti czy nudle

  • do mielenia mięsa.

Tak szerokie spektrum działania jest możliwe poprzez dołączenie do urządzenia różnorodnych końcówek, jak np. maszynki do mięsa. Mechanizm działania Sapir SP-1160-N opiera się na obecności obracającego się wałka.

To co wyróżnia tę wyciskarkę to wolnoobrotowy mechanizm. Dzięki temu możliwe jest zachowanie wszystkich składników odżywczych w otrzymywanym soku. Tego rodzaju technologia jest znacznie korzystniejsza niż wykorzystanie blenderów. Sam proces wyciskania składa się z dwóch etapów: miażdżenia oraz wyciskania soku.

Na szczególną uwagę zasługują parametry techniczne wyciskarki. Silnik działa na niskich obrotach (do 100 obrotów na minutę), jest również niezwykle cichy, przez co może być stosowany również w mieszkaniach, gdzie przebywają niemowlęta. Ciągła praca silnika oszacowana jest na 20 minut – sam silnik posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz system pozwalający na szybkie usuwanie zablokowanych resztek pożywienia. Mechanizm pozwala również na automatyczny wyrzut resztek do specjalnego, dołączonego pojemnika.

Wyciskarka Sapir SP-1160-N posiada ergonomiczny, niewielki kształt, dlatego może być wykorzystywana i przechowywana nawet w niewielkich kuchniach. Podstawa urządzenia posiada nóżki z antypoślizgowym materiałem, dzięki czemu urządzenie stabilnie stoi podczas użytkowania. Producent zapewnia dwuletnią gwarancję na swój produkt.

Comments are closed.