Wyciskarka do owoców Hurom HF 2G moja subiektywna opinia

wyciskarka-do-owocow-hurom-hf-2g

Wyciskarka Hurom HF 2G z całą pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Już przy pierwszym spotkaniu wrażenie robi ciekawy design, który nie tylko wpada w oko, ale sprawia, że taki produkt od razu chce się mieć w swojej kuchni! Jeszcze lepsze jest dopiero przed nami, bo wyciskarka Hurom HF 2G to sprzęt nowej generacji o dużych możliwościach i co najważniejsze finalnie daje zdrowy, pyszny sok ze świeżo wyciskanych owoców pełny drogocennych właściwości!

Produkt jest mocno intuicyjny, a jego obsługa nie stanowi problemu. Z obsługą wyciskarki powinni sobie poradzić nawet osoby, które do tej pory nie miały do czynienia z tego typu urządzeniami. Uwagę przykuwa również stabilność poszczególnych elementów oraz cicha praca. Ulubiony sok można robić nawet w środku nocy, podczas gdy inni domownicy już śpią! Dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Co ciekawe, każdy kupujący dostaje wraz z zakupem książeczkę z różnymi przepisami na soki i zasadami ich wyciskania. Bez problemu można przygotować sok z jabłek, gruszek, a nawet pomidorów.

Każdy produkt wymaga czyszczenia i konserwacji. W wyciskarce Hurom HF 2G jest podobnie, chociaż tutaj konserwacja jest wyjątkowo łatwa i nie wymaga rozkłada wyposażenia na kilka części. Samo 2G w nazwie wskazuje, że to produkt drugiej generacji. Mamy więc urządzenie mocno wydajne, w którym zmniejszono do 40 liczbę obrotów na minutę przez co soki są jeszcze bardziej wartościowe. Co istotne, mamy również ulepszone sitko, podwójną łopatkę oraz ulepszoną blokadę. Nie ma również obaw, co do przegrzania, ponieważ model HF 2G posiada system ukrytej wentylacji. Każdy kto chce pić zdrowy sok, który praktycznie nic nie traci w procesie wyciskania ze swoich właściwości odżywczych, z pewnością będzie zadowolony z zakupu wyciskarki Hurom HF 2G. Dziś wyciskarki do soków są już standardem w gospodarstwach domowych w krajach zachodnich, cieszy fakt, że coraz więcej osób decyduje się na taki zakup także w naszym kraju.

Tak, czy siak wolałam mojego starego Kuvingsa B6000.

Comments are closed.